You are currently viewing 4 patarimai keliaujantiems

4 patarimai keliaujantiems

 

Kol COVID-19 virusas ir toliau kelia abejones dėl skrydžių, kelionių, mes norime pasidalinti ne skrydžiais, bet patarimais. Kaip sutaupyti tą papildomą eurą prieš kelionę, kaip patirti iš kelionės daugiau nei siūlo agentūros bei kaip pasiruošti naujiems įspūdžiams.

  1. Pats paprasčiausias, tačiau ko gero vertingiausias patarimas yra „namų darbų“ atlikimas prieš kelionę. Visuomet verta pasidomėti kur vykstate, kokia yra vietinė kultūra ir jos etikos normos, taip pat reikia žinoti kur yra lankytini objektai, ko geriau vengti. Nepatingėkite skirti papildomą bent gerą pusvalandį panaršyti forumuose, internete. Tai atlikus galima išvengti nereikalingų netikėtumų kelionės metu bei iš tiesų pamatyti geriausius kelionės vietos kampelius.

  2. Atvykus į pasirinktą šalį pabendrauti su vietiniais yra labai svarbu. Jie tikrai žino kur yra geriausios vietos, gali parodyti puikų vietų pavalgyti ir iš tiesų supažindinti su šalimi ir jo kultūra, o juk tai yra svarbiausia kelionės dalis.

  3. Kelionės draudimas, tai papildoma paslauga, į kurią investuoti keliautojai vis dar nelinkę, tačiau susidūrus su nesklandumais ir neturint kelionės draudimo kompesancijos gauti neišeina. Bet kokiu atveju keliaujame po nepažįstamas vietoves, ne visur yra saugu, o saugumas yra, arba bent jau turėtų būti, prioritetas numeris vienas kelionėse. Taigi norint jaustis saugiau ir užtikrinčiau kelionės metu reiktų investuoti į kelionės draudimo paslaugas. 

  4. Nepaslaptis, jog technologijos, įvairiausi apps’ai keičia bei ugdo kelionių rinką taip pat. Galėtume su tavimi pasidalinti ne viena dešimtimi įvairiausių svetainių bei aplikacijų, bet būtent šiandien norėtume išskirti „Honey“ extension’ą naršyklėms. Įsirašyti užtruks iki poros minučių, bet jo pagalba galėsite sutaupyti, mūsų jau minėtą, papildomą eurą sau į kišenę. Kaip veikia „Honey“? Perkant internetu, jis automatiškai suranda įmanomus nuolaidos kodus, kuriuos pritaiko vos vienu ar pora paspaudimų. Daugiau galite sužinoti: https://www.joinhoney.com/about

 Jeigu turite patarimų keliautojams ir Jūs. Galbūt kažkokių patirčių ar pamokų, ką išmokote, bei norėtumėte pasidalinti – labai kviečiame rašyti komentaruose. Būtinai kitą kartą įtrauksime ir pasidalinsime jūsų patarimais su kitais būsimais ar esamais keliautojais!