You are currently viewing Lankytini objektai Egipte: Šarm el Šeichas

Lankytini objektai Egipte: Šarm el Šeichas

Sinajaus pusiasalio pietuose yra populiari Egipto traukos vieta – kurortinis Šarm el Šeicho miestas, kuris garsėja kaip prestižiškiausias pajūrio kurortas Egipte.

Šalies svečių meilė šiam miestui yra pateisinama – jis turi savo ypatingo žavesio, o vietiniai kraštovaizdžiai pastebimai kontrastuoja smėlio, daugybės griuvėsių, uolų ir kanjonų fone. Daugybė palmių, ryškiai žalios vejos, daugybė neįprastų gėlių, smaragdinė jūra su turtingu ir spalvingu povandeniniu pasauliu, platūs paplūdimiai su švariu ir minkštu smėliu – visa tai paverčia Šarm el Šeicho kurorto zoną, besitęsiančią 35 kilometrų, į tikrą oazę smėlio dykumose.

Kurortas ypač patrauklus nardymo entuziastams. Taip yra dėl to, kad čia yra Ras Muhammad nacionalinis parkas, visame pasaulyje žinomas dėl savo povandeninių turtų – pagal koralų skaičių ir margą fauną jam praktiškai nėra lygių visame pasaulyje. Dešimtys nardymo centrų čia siūlo viską, ko reikia narams aprengti, o vietinės parduotuvės tiesiog užtvindytos profesionalia nardymo įranga.

Be nardymo, čia yra daugybė pramogų: sūkurinės vonios, teniso kortai, baseinai, golfo klubai, sporto salės, parašiutai, vandens motociklai, delfinariumas ir daug daugiau.

Parašykite komentarą